Bi’Boya’dan Yazın Geldiğini Hissettirecek Renkler

> Bi’Boya’dan Yazın Geldiğini Hissettirecek Renkler
Enerjik ve yenilikçi renklerini, dekorasyon önerileriyle buluşturan Bi’Boya, bahar ve yaz aylarının enerjisini yaşam alanlarınıza taşıyacak tavsiyelerini tüketicilerle paylaştı.

Yaz aylarının enerjisini ve ruhunu yansıtan renkler, güneşin sımsıcak ışıklarını evimize getirirken yaşam alanlarımızı tazeliyor. Doğal materyallerin sıcak tonlarla yorumlandığı yaz renkleri ile ahşap, cam ve metal dekorasyon objeleri kışın kasvetli havasından çıkıp sokağın renkli ve canlı halini evlerimize getiriyor. Yeşil rengin büyüleyici atmosferiyle bir ormanda, mavi ile denizin serin esintisinde, krem tonlarda güneş ve kumun dansında, pudra pembe tonlar ile ise kendinizi bir masalın içinde bulmanız mümkün.
Siz de evinizde hızlı bir mevsimsel değişim yapmak ya da tüm yıl boyunca yaz mevsimini yaşamak istiyorsanız Bi’Boya’nın tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Evinize yaz dekorasyonunun en son trendlerini taşımak için Bi’Boya’nın renk seçeneklerine göz atabilir, yazın en güzel tonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.  İşte size yaz mevsimini hissettirecek renkler ve dekorasyon kombinleri…

Evlere yaz havası getiren pastel duvar boyası renkleri
Yaz için derin maviden ilham alan kekik rengine, modern bir dekorasyon için antrasit gibi renklerle kombinleyebileceğiniz dağ grisinden kiraz çiçeğine kadar pek çok renk yol göstericiniz olabilir.
Yatak odalarında ve çocuk odalarında pembe kullanmaktan sıkıldıysanız, yumuşak ve pastel tonlar ile de romantik ve rahatlatıcı alanlar oluşturabilirsiniz. Duvarlarda pastel renkler kullanırken mobilyalarda canlı renkler tercih ederek harika odalar elde etmek mümkün. Yaz dekorasyonu için güneş ışığını pastel duvar boyası ile evinize sokabilir, arada kullanacağınız çağla yeşili ya da yosun yeşili patlamalarıyla daha genç bir hava verebilirsiniz.

Mercanlar, şeftaliler ve yasemenler ile evinizde yaz havası essin
Pastel renkler ve rahatlatıcı tonlar sıcak yaz ayları için favori renklerdir. Evinizde hızlı bir mevsimsel değişim yapmak ya da tüm yıl boyunca yaz mevsimini yaşamak istiyorsanız, pastel renkler kullanıp duvarlarınızı renklendirerek işe başlayabilirsiniz. Bunun için klasik pembeler yerine mercan ya da şeftali tonlarını hatta pastel nar çiçeğini kullanabilir, bu renkleri mermer ya da metalik mobilyalarla eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Soluk bir yasemen, lila ya da eflatun gibi yaz renklerini pastel duvar boyası kullanarak kışın cansız görünen koridor ya da antreye taze bir hava verebilirsiniz. Bej tonlarında pastel duvar renklerinden hoşlanıyorsanız ekru ya da muskat Bi’Boya kartelasındaki çok beğeneceğiniz renkler olabilir.

Yeşil renklerle evde orman havası
Doğallığın ve dekorasyon modasının en çok tercih edilen renklerinden biri olan yeşil; cesur, çağdaş ve modern çizgileri ile yaşam alanlarına dinlendirici bir form kazandırıyor. Yüzlerce renk yelpazesine sahip olan bu yaz rengi, son zamanlarda oldukça trend olan hasır objeler ve salon bitkileri ile tamamlanınca evinize orman havası katıyor.
Yeniden doğuşu ve büyümeyi simgeleyen yeşil renk, ev dekorasyonunda uyum ve dengeyi sevenler için ideal yaz renkleri arasında. Yeşilin en favori yaz rengini seçip değişime evinin ruhundan başlayabilirsiniz.
 
Denizin sesi mavi ve ötesi tonlar
Mavinin verdiği huzuru anlatamayız ama yaşamak isterseniz gözlerinizi kapatın, derin bir nefes alın ve gözlerinizi açın... Mavi duvarlarınızda bir tutam deniz tuzu bulabilir, bir dalga sesi duyabilirsiniz. Sonsuzluğu simgeleyen mavi ve tonları ile evinizde huzurlu bir hava oluşturabilirsiniz. Doğallıktan yana olan hemen hemen tüm iç ve dış dekorasyonlarda kullanılan mavi ve tonlarının ilgi çekiciliğini krem ve beyaz mobilyalarla tamamlayarak biraz daha hafifletebilir, keten ya da hasır objeler ile dekorasyon vurgusunu ön plana çıkarabilirsiniz.
En çok tercih edilen yaz renklerinden biri olan okyanus mavisi ile yaşam alanını küçük bir sahil kasabasına çevirirken yazın sıcaklığına şık bir karşılama yapmanız mümkün.

Güneş ve kumun duvarlardaki dansı; krem tonları
Her daim klasik ve şık kalmak isteyenlerin tercihi krem tonları neredeyse tüm dekorasyon ürünleri ile tamamlanabilecek bir renk olduğu için en çok tercih edilen renkler arasında yer alır. Yüzlerce renk paletine sahip olan krem ve tonları, duvarlarınızda güneş ve kumun sıcak yanığını bırakacak. Hem sade hem de zamansız krem tonları; cesur renkte mobilyalar, yeşil salon bitkileri, hasır ürünler ya da vintage objeler ile rahatlıkla tamamlanabilir. Doğal dekorasyon vurgusunu ön plana çıkarabileceğiniz krem tonlarından şampanya rengi ile bu zamansız güzelliğe bir şans verin.

Romantik yaz rengi; pudra pembe
Yaz aylarının romantik atmosferini düşsel bir renk ile taçlandırmak isterseniz de pudra pembe tam size göre bir seçim olacaktır. Pembe ve tonlarının sakinleştirici ve rahatlatıcı havası, duvar boyanız için zarif bir seçim olacak. Açık renk perde ve mobilyalar, dekoratif şal ve kırlentler ile kullanabileceğiniz pudra pembe, yanına en çok yakışan gri ve grinin tonları ile kombinlediğinde evinize özgür bir hava katar.
 

En çok okunan

UİB’den Temmuz Ayında 2,2 Milyar Dolarlık İhracat
UİB’den Temmuz Ayında 2,2 Milyar Dolarlık İhracat
Türkiye’nin Genel Sekreterlik bazında en fazla ihracat yapan ikinci birliği olan Uludağ İhracatçı Birlikleri’nin (UİB), Temmuz ayı ihracat rakamları açıklandı. Temmuz ayındaki ihracatı 2 milyar 157 milyon dolar olan UİB’in, geriye dönük 12 aylık dönemdeki ihracat tutarı ise 31 milyar 598 milyon dolar olarak gerçekleşti.
Ambalaj Tasarımında Yeni Trend: Sürdürülebilirlik
Ambalaj Tasarımında Yeni Trend: Sürdürülebilirlik
Global ölçekte mücadele edilen çevre ve iklim krizi, tüketicilerin çevreye duyarlı hale gelmesini sağlıyor. Yapılan araştırmalar, tüketicilerin ambalajlarda sürdürülebilirliğe giderek daha fazla önem verdiğini ve satın alma alışkanlıklarının da bu doğrultuda şekillendiğini gösteriyor. Tüketicilerin büyük çoğunluğu sürdürülebilir şekilde paketlenmiş ürünler için daha fazla ödemeye de istekli.
DENİB Temmuz Ayı İhracat Verileri
DENİB Temmuz Ayı İhracat Verileri
Temmuz ayı ihracat verileri Konya’da açıklandı. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mustafa Gültepe ve ihracat ailesinin katılım sağladığı toplantıda DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu da yer aldı.
Dünyanın Ekonomisi Türkiye’de Konuşulacak
Dünyanın Ekonomisi Türkiye’de Konuşulacak
Türkiye'nin küresel pazarlarda etkin rol oynaması için çalışmalarını sürdüren Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Tüyap Fuarcılık Grubu iş birliği ile 2 -5 Kasım tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Türkiye’nin en kapsamlı karma ticaret fuarı MÜSİAD EXPO 2022’ye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 
Bella Maison’dan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Nevresim Takımları
Bella Maison’dan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Nevresim Takımları
Her sezon farklı tasarımlara hayat veren Bella Maison, yeni sezon nevresim takımları ile yatak odalarının atmosferini değiştiriyor. Palmiyeleri, çiçekleri ve klasik çizgileri sevenler için tasarlanan Willow, Palm, Casablanca ve Santorini nevresim takımları, en güzel uykuların vazgeçilmezi oluyor.
Exports of 2.2 Billion Dollars from UİB in July
Exports of 2.2 Billion Dollars from UİB in July
The export figures of Uludag Exporters' Associations (UIB), the second largest exporting union of Turkey on the basis of the General Secretariat, were announced in July. UIB's exports in July amounted to $ 2 billion 157 million, and the amount of exports in the 12-month period in retrospect amounted to $ 31 billion 598 million.
A New Trend in Packaging Design: Sustainability
A New Trend in Packaging Design: Sustainability
The environmental and climate crisis, which is being fought on a global scale, is making consumers sensitive to the environment. Research shows that consumers are increasingly paying attention to sustainability in packaging, and their purchasing habits are also shaping in this direction. The vast majority of consumers are also willing to pay more for sustainably packaged products.
DENİB Export Data for July Has been Announced
DENİB Export Data for July Has been Announced
Export data for July were announced in Konya. Minister of Trade Dr. Mehmet Muş, President of the Turkish Exporters Assembly Mustafa Gültepe and DENIB President Hüseyin Memişoğlu also took part in the meeting, which was attended by the export family. Commenting on the export data, President Memişoğlu stated that  our country's export increased by 13.4% in July to 18.6 billion dollars, and the exports of Denizli announced by TIM were $331 million, an increase of 1.1 percent.  
The Economy of the World Will Be Discussed in Turkey
The Economy of the World Will Be Discussed in Turkey
Independent Industrialists and Businessmen's Association (MÜSİAD), which keeps pushing for Turkey to participate actively in international markets, is preparing to host MUSIAD EXPO 2022, Turkey's most comprehensive mixed trade fair, which will be held at Tüyap Istanbul Fair and Congress Center between 2 -5 November in cooperation with Tüyap Fairs Group. 
Bedding Sets from Bella Maison will Beautify Your Bedroom
Bedding Sets from Bella Maison will Beautify Your Bedroom
Bella Maison, which gives life to different designs every season, changes the atmosphere of bedrooms with duvet covers. Designed for those who love palms, flowers and classic lines, new season duvet covers are indispensable for the most beautiful sleep.