Ev Tekstilinde İyi Hissettiren Konfor

> Ev Tekstilinde İyi Hissettiren Konfor
Yaşam alanlarında konforlu hissettiren, doğanın izlerini üzerinde taşıyan, nefes alan tekstil ürünleriyle günün her anında iyi hissetmek mümkün.  Doğada %100 çözünebilen TENCEL™ elyaflar kullanılarak üretilen ve sürdürülebilir modayı evlere taşıyan ev tekstili ürünleri hem uykunun hem de ev hayatının kalitesini artırıyor.
 
Sürdürülebilirlik, ev tekstil ürünlerinde de iyi hissettiren, benzersiz bir konfor sunuyor. Kullanım ömrü bittikten sonra doğada %100 çözünebilen TENCEL™ Home selüloz elyaflar, doğanın saf ruhunu evlere taşıyarak uzun süre kalıcı konforuyla yaşam alanlarını doğal bir sığınağa dönüştürüyor.
 
Doğal yumuşak bir tuşe ve nazik bir dokunuş hissi veren TENCEL™ Lyocell ve Modal elyaflarla üretilen ev tekstili ürünleri hem uykunun hem de ev hayatının kalitesini artırıyor. Nevresim takımlarından halılara, havlulardan yorganlara her alana yayılan tasarımlar, evlerde sürdürülebilir ve doğal konforu yaşatarak iyi hissettiriyor.
 
Doğal nem yönetimi ile kaliteli uykular
TENCEL™ elyafları içeren ev tekstili ürünleri sahip olduğu doğal nem yönetimi sayesinde, daha az bakteri oluşturuyor. Pamuk gibi diğer yorgan dolgu malzemeleriyle kıyaslandığında, TENCEL™ elyaflar içeren yorgan ve uyku ürünleri nemi daha verimli bir şekilde emerek uyku ortamını daha sağlıklı hale getirmeye yardımcı oluyor. Daha fazla nefes alabilen kumaşlar botanik kökenli elyafların doğal nem yönetimi özelliği ile vücudun doğal ısı düzenleme fonksiyonunu da destekliyor. 
 
İpeksi yumuşaklığı ve doğal ışıltısıyla TENCEL™ Lyocell elyaftan üretilen nevresim takımları, vücudu nazikçe sararak uyku kalitesini arttırıyor. Lyocell elyaflar kumaşlara nazik bir yumuşaklık katıyor, bu yumuşaklık hassas ciltler için de doğal bir konfor anlamına geliyor.
 
Havlular ilk günkü gibi yumuşak kalsın
Ev tekstilinde kullanılan TENCEL™ Modal elyaflar, üstün nem emme özelliğiyle havluların da çabuk kurumasını sağlıyor. Pamukla kıyaslandığında, bu özel elyaflarla üretilen havlular yumuşaklığını zamanla yitirmediği gibi, defalarca yıkamaya ve kurutmaya karşı güçlü dayanıklılığıyla yumuşaklığını yitirmiyor.
 
Halı deyip geçmeyin
TENCEL™ Lyocell selüloz elyaflar, doğal yumuşaklıklarıyla halı ve kilimlerle de yaşam alanlarına dokunarak ipeksi bir yüzey sergiliyor. TENCEL™ Lyocell elyaflar, canlı renkleriyle halılara ve döşemelere hoş bir parlaklık katarken, sadece basıp geçilecek değil üstünde yaşanacak bir ortam oluşturuyor.
 

En çok okunan

UİB’den Temmuz Ayında 2,2 Milyar Dolarlık İhracat
UİB’den Temmuz Ayında 2,2 Milyar Dolarlık İhracat
Türkiye’nin Genel Sekreterlik bazında en fazla ihracat yapan ikinci birliği olan Uludağ İhracatçı Birlikleri’nin (UİB), Temmuz ayı ihracat rakamları açıklandı. Temmuz ayındaki ihracatı 2 milyar 157 milyon dolar olan UİB’in, geriye dönük 12 aylık dönemdeki ihracat tutarı ise 31 milyar 598 milyon dolar olarak gerçekleşti.
Ambalaj Tasarımında Yeni Trend: Sürdürülebilirlik
Ambalaj Tasarımında Yeni Trend: Sürdürülebilirlik
Global ölçekte mücadele edilen çevre ve iklim krizi, tüketicilerin çevreye duyarlı hale gelmesini sağlıyor. Yapılan araştırmalar, tüketicilerin ambalajlarda sürdürülebilirliğe giderek daha fazla önem verdiğini ve satın alma alışkanlıklarının da bu doğrultuda şekillendiğini gösteriyor. Tüketicilerin büyük çoğunluğu sürdürülebilir şekilde paketlenmiş ürünler için daha fazla ödemeye de istekli.
DENİB Temmuz Ayı İhracat Verileri
DENİB Temmuz Ayı İhracat Verileri
Temmuz ayı ihracat verileri Konya’da açıklandı. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mustafa Gültepe ve ihracat ailesinin katılım sağladığı toplantıda DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu da yer aldı.
Dünyanın Ekonomisi Türkiye’de Konuşulacak
Dünyanın Ekonomisi Türkiye’de Konuşulacak
Türkiye'nin küresel pazarlarda etkin rol oynaması için çalışmalarını sürdüren Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Tüyap Fuarcılık Grubu iş birliği ile 2 -5 Kasım tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Türkiye’nin en kapsamlı karma ticaret fuarı MÜSİAD EXPO 2022’ye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 
Bella Maison’dan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Nevresim Takımları
Bella Maison’dan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Nevresim Takımları
Her sezon farklı tasarımlara hayat veren Bella Maison, yeni sezon nevresim takımları ile yatak odalarının atmosferini değiştiriyor. Palmiyeleri, çiçekleri ve klasik çizgileri sevenler için tasarlanan Willow, Palm, Casablanca ve Santorini nevresim takımları, en güzel uykuların vazgeçilmezi oluyor.
Exports of 2.2 Billion Dollars from UİB in July
Exports of 2.2 Billion Dollars from UİB in July
The export figures of Uludag Exporters' Associations (UIB), the second largest exporting union of Turkey on the basis of the General Secretariat, were announced in July. UIB's exports in July amounted to $ 2 billion 157 million, and the amount of exports in the 12-month period in retrospect amounted to $ 31 billion 598 million.
A New Trend in Packaging Design: Sustainability
A New Trend in Packaging Design: Sustainability
The environmental and climate crisis, which is being fought on a global scale, is making consumers sensitive to the environment. Research shows that consumers are increasingly paying attention to sustainability in packaging, and their purchasing habits are also shaping in this direction. The vast majority of consumers are also willing to pay more for sustainably packaged products.
DENİB Export Data for July Has been Announced
DENİB Export Data for July Has been Announced
Export data for July were announced in Konya. Minister of Trade Dr. Mehmet Muş, President of the Turkish Exporters Assembly Mustafa Gültepe and DENIB President Hüseyin Memişoğlu also took part in the meeting, which was attended by the export family. Commenting on the export data, President Memişoğlu stated that  our country's export increased by 13.4% in July to 18.6 billion dollars, and the exports of Denizli announced by TIM were $331 million, an increase of 1.1 percent.  
The Economy of the World Will Be Discussed in Turkey
The Economy of the World Will Be Discussed in Turkey
Independent Industrialists and Businessmen's Association (MÜSİAD), which keeps pushing for Turkey to participate actively in international markets, is preparing to host MUSIAD EXPO 2022, Turkey's most comprehensive mixed trade fair, which will be held at Tüyap Istanbul Fair and Congress Center between 2 -5 November in cooperation with Tüyap Fairs Group. 
Bedding Sets from Bella Maison will Beautify Your Bedroom
Bedding Sets from Bella Maison will Beautify Your Bedroom
Bella Maison, which gives life to different designs every season, changes the atmosphere of bedrooms with duvet covers. Designed for those who love palms, flowers and classic lines, new season duvet covers are indispensable for the most beautiful sleep.