Ev Tekstilinde İyi Hissettiren Konfor

> Ev Tekstilinde İyi Hissettiren Konfor
Yaşam alanlarında konforlu hissettiren, doğanın izlerini üzerinde taşıyan, nefes alan tekstil ürünleriyle günün her anında iyi hissetmek mümkün.  Doğada %100 çözünebilen TENCEL™ elyaflar kullanılarak üretilen ve sürdürülebilir modayı evlere taşıyan ev tekstili ürünleri hem uykunun hem de ev hayatının kalitesini artırıyor.
 
Sürdürülebilirlik, ev tekstil ürünlerinde de iyi hissettiren, benzersiz bir konfor sunuyor. Kullanım ömrü bittikten sonra doğada %100 çözünebilen TENCEL™ Home selüloz elyaflar, doğanın saf ruhunu evlere taşıyarak uzun süre kalıcı konforuyla yaşam alanlarını doğal bir sığınağa dönüştürüyor.
 
Doğal yumuşak bir tuşe ve nazik bir dokunuş hissi veren TENCEL™ Lyocell ve Modal elyaflarla üretilen ev tekstili ürünleri hem uykunun hem de ev hayatının kalitesini artırıyor. Nevresim takımlarından halılara, havlulardan yorganlara her alana yayılan tasarımlar, evlerde sürdürülebilir ve doğal konforu yaşatarak iyi hissettiriyor.
 
Doğal nem yönetimi ile kaliteli uykular
TENCEL™ elyafları içeren ev tekstili ürünleri sahip olduğu doğal nem yönetimi sayesinde, daha az bakteri oluşturuyor. Pamuk gibi diğer yorgan dolgu malzemeleriyle kıyaslandığında, TENCEL™ elyaflar içeren yorgan ve uyku ürünleri nemi daha verimli bir şekilde emerek uyku ortamını daha sağlıklı hale getirmeye yardımcı oluyor. Daha fazla nefes alabilen kumaşlar botanik kökenli elyafların doğal nem yönetimi özelliği ile vücudun doğal ısı düzenleme fonksiyonunu da destekliyor. 
 
İpeksi yumuşaklığı ve doğal ışıltısıyla TENCEL™ Lyocell elyaftan üretilen nevresim takımları, vücudu nazikçe sararak uyku kalitesini arttırıyor. Lyocell elyaflar kumaşlara nazik bir yumuşaklık katıyor, bu yumuşaklık hassas ciltler için de doğal bir konfor anlamına geliyor.
 
Havlular ilk günkü gibi yumuşak kalsın
Ev tekstilinde kullanılan TENCEL™ Modal elyaflar, üstün nem emme özelliğiyle havluların da çabuk kurumasını sağlıyor. Pamukla kıyaslandığında, bu özel elyaflarla üretilen havlular yumuşaklığını zamanla yitirmediği gibi, defalarca yıkamaya ve kurutmaya karşı güçlü dayanıklılığıyla yumuşaklığını yitirmiyor.
 
Halı deyip geçmeyin
TENCEL™ Lyocell selüloz elyaflar, doğal yumuşaklıklarıyla halı ve kilimlerle de yaşam alanlarına dokunarak ipeksi bir yüzey sergiliyor. TENCEL™ Lyocell elyaflar, canlı renkleriyle halılara ve döşemelere hoş bir parlaklık katarken, sadece basıp geçilecek değil üstünde yaşanacak bir ortam oluşturuyor.
 

En çok okunan

DOMOTEX hosts pioneers of the Turkish carpet and floor coverings industry in Antalya
DOMOTEX hosts pioneers of the Turkish carpet and floor coverings industry in Antalya
Hosting Türkiye’s largest companies each year, DOMOTEX Turkey is the biggest meeting of the global carpet and floor covering industry in Türkiye and the Middle East. Anticipating great interest from international purchasing professionals, this year’s Exhibition will take place at ANFAŞ International Fair and Congress Centre between 10-13 July in Antalya, with the sector’s giants presenting innovative designs.
DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak
DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak
Global halı ve zemin kaplama sektörünün Türkiye ve Orta Doğu’daki en büyük buluşması olan DOMOTEX Turkey, düzenlendiği her yıl Türkiye’nin dev firmalarına ev sahipliği yapıyor. Antalya’da 10-13 Temmuz tarihleri arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuara uluslararası satın alma profesyonellerinin yoğun ilgi göstermesi beklenirken, sektör devleri de yenilikçi tasarımlarıyla fuarda yerini almaya hazırlanıyor.
H&M Home 2023 Yeni Koleksiyonunu Sunar
H&M Home 2023 Yeni Koleksiyonunu Sunar
H&M Home, organik şekiller, uyumlu desenler ve soft renklerden oluşan yeni koleksiyonunu sunuyor. Vazolar, lambalar, ev tekstili ve daha fazlasını içeren koleksiyon, H&M Home ile alıcılarla buluşuyor.
İhracatçı Firmaların Yurt Dışında Fuara Katılırken Dikkat Etmesi Gerekenler
İhracatçı Firmaların Yurt Dışında Fuara Katılırken Dikkat Etmesi Gerekenler
İnovakademi Genel Müdürü Gökhan Erol, ihracat yapan firmaların katılacakları yurtdışı fuarlarda nasıl devlet desteği alınabileceğini ve Multiligo İş Geliştirme Direktörü Barış Yaşbala da dijital pazarlama ile fuara katılımın verimliliği nasıl arttıracağı ile ilgili bilgiler verdi.
Doğa Dostu Recycle Serisi
Doğa Dostu Recycle Serisi
Ev dekorasyonunu çevre dostu ürünlerle yenilemek isteyenlere özel Madame Coco’nun geri dönüştürülmüş iplikten üretilen Recycle serisi, yatak odalarında doğa dostu bir atmosfer oluşturuyor. Evlerinin havasını değiştirirken sürdürülebilir bir seçeneği tercih edenler, Recycle serisi ile buluşuyor.
Minimum Bütçe, Maksimum Tanıtım
Minimum Bütçe, Maksimum Tanıtım
Heimtextil, 286’sı Türkiye’den olmak üzere yaklaşık iki bin katılımcı ile kapılarını yeniden açıyor. Dünyanın en büyük ve en kapsamlı ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil, 3 senenin ardından sektör paydaşlarını ağırlamak üzere hazırlanıyor.
Pickhobi ile Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin
Pickhobi ile Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin
Çarpıcı, iddialı ve modern fotoğraflardan oluşan yaklaşık 500 eserlik seçkisiyle evinizin renk ve tasarımına uyumlu estetik bir dekorasyon bütünlüğü sağlayan Pickhobi, mimarlık firmaları ile ortak projeler yürüterek yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandırıyor.
Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği’nin (UTİB), genç ve yetenekli tasarımcıları tekstil sektörüne kazandırmak amacıyla 12 yıldır düzenlediği Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Master Class’ta ikinci elemeyi geçen 15 tasarımcı finale doğru ilerliyor.
Zorlu Tekstil ile Sonbahar Esintisi
Zorlu Tekstil ile Sonbahar Esintisi
Uluslararası çapta üne sahip markaları Taç ve Linens ile adından sıkça söz ettiren Zorlu Tekstil, her iki markası ile sunduğu yeni koleksiyonlarıyla yatak odalarınıza sonbahar esintisini getiriyor. Yılın en göz alıcı trendlerini yaşam alanlarına taşıyan Zorlu, %100 pamuk dokusuyla da sağlıklı bir uyku sunuyor.
Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar Edisyonu 2023'e Ertelendi
Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar Edisyonu 2023'e Ertelendi
Çin'deki mevcut pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar 2022 Edisyonu ertelendi. 15 – 17 Ağustos tarihleri arasında Şanghay'daki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde yapılması planlanan Sonbahar fuarı, yine aynı mekanda 2023'te gerçekleştirilecek.