Homex Dijital Evde, İşte, Cepte Her Yerde!

> Homex Dijital Evde, İşte, Cepte Her Yerde!
Ev Tekstili sektörünün köklü yayın organı Homex, “Üretici ile alıcı arasında iletişim ağı kuruyoruz.” anlayışı ile artık dijital platformda da hizmet veriyor.

2002 yılından bu yana, dünya çapındaki ev tekstili fuarlarını yakından takip eden ve içeriğinde sektöre dair güncel haberleri, gelişmeleri ve röportajları barındıran Homex Uluslararası Ev Tekstili Dergisi, yirminci yılına yeniliklerle girdi.

20 yıllık biriken deneyimlerini dünya pazarı ile paylaşmak istediklerini belirten Homex Uluslararası Ev Tekstili Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Murat Arslan, “Gerek Türkiye gerekse dünya pazarında elde ettiğimiz birikimi dijitale entegre etme kararı aldık. Bu denli inovatif bir işe girişirken elbette ki yalnızca kendi bildiklerimizle sınırlı kalmadık. Dijital dergimizi piyasaya sunacağımızı ticari ataşeliklerimize bildirdik ve onların kayda değer desteği ile beraber şu anda 81 ülkeden 15 binden fazla firmaya ulaşabiliyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Homex Dijital ile gerçekleştirecekleri girişimin sektörde ilk olduğunun altını çizen Arslan, gelecek vadeden projenin Türk ekonomisine de katkı sağlayacağını ifade etti: “Artık dünya daha hızlı. Moda, trend, yenilikler birbirini kovalıyor. Bu gelişmelere yetişmek, her birine uyum sağlamak oldukça zorlaştı. İşte tam bu noktada Homex Dijital ile devreye girmeye karar verdik. Hızla değişen trendlere, dünya ev tekstili üreticilerinin yeni modellerine, dünyanın bir diğer ucunda gerçekleştirilen ev tekstili fuarlarından haberlere ve daha birçoğuna Homex Dijital ile bir tık’la ulaşabileceksiniz. Amacımız haberci kimliğimizin yanı sıra Türk ev tekstili üreticilerinin tanıtımlarını dünya piyasasına sunarak yeni ihracat kapılarını aralamalarını da sağlamak.” şeklinde konuştu.

Homex Dijital, ofisinizdeki bilgisayarınızda, dizinizin üstündeki laptopda ve cebinizdeki telefonda. Sizlere yalnızca bir tık uzağız.

Homex Dijital Dergisi’nde siz de markanız ile yer almak veya ücretsiz abone olarak gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız  info@homexmagazine.com mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

En çok okunan

DOMOTEX hosts pioneers of the Turkish carpet and floor coverings industry in Antalya
DOMOTEX hosts pioneers of the Turkish carpet and floor coverings industry in Antalya
Hosting Türkiye’s largest companies each year, DOMOTEX Turkey is the biggest meeting of the global carpet and floor covering industry in Türkiye and the Middle East. Anticipating great interest from international purchasing professionals, this year’s Exhibition will take place at ANFAŞ International Fair and Congress Centre between 10-13 July in Antalya, with the sector’s giants presenting innovative designs.
DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak
DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak
Global halı ve zemin kaplama sektörünün Türkiye ve Orta Doğu’daki en büyük buluşması olan DOMOTEX Turkey, düzenlendiği her yıl Türkiye’nin dev firmalarına ev sahipliği yapıyor. Antalya’da 10-13 Temmuz tarihleri arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuara uluslararası satın alma profesyonellerinin yoğun ilgi göstermesi beklenirken, sektör devleri de yenilikçi tasarımlarıyla fuarda yerini almaya hazırlanıyor.
H&M Home 2023 Yeni Koleksiyonunu Sunar
H&M Home 2023 Yeni Koleksiyonunu Sunar
H&M Home, organik şekiller, uyumlu desenler ve soft renklerden oluşan yeni koleksiyonunu sunuyor. Vazolar, lambalar, ev tekstili ve daha fazlasını içeren koleksiyon, H&M Home ile alıcılarla buluşuyor.
İhracatçı Firmaların Yurt Dışında Fuara Katılırken Dikkat Etmesi Gerekenler
İhracatçı Firmaların Yurt Dışında Fuara Katılırken Dikkat Etmesi Gerekenler
İnovakademi Genel Müdürü Gökhan Erol, ihracat yapan firmaların katılacakları yurtdışı fuarlarda nasıl devlet desteği alınabileceğini ve Multiligo İş Geliştirme Direktörü Barış Yaşbala da dijital pazarlama ile fuara katılımın verimliliği nasıl arttıracağı ile ilgili bilgiler verdi.
Doğa Dostu Recycle Serisi
Doğa Dostu Recycle Serisi
Ev dekorasyonunu çevre dostu ürünlerle yenilemek isteyenlere özel Madame Coco’nun geri dönüştürülmüş iplikten üretilen Recycle serisi, yatak odalarında doğa dostu bir atmosfer oluşturuyor. Evlerinin havasını değiştirirken sürdürülebilir bir seçeneği tercih edenler, Recycle serisi ile buluşuyor.
Minimum Bütçe, Maksimum Tanıtım
Minimum Bütçe, Maksimum Tanıtım
Heimtextil, 286’sı Türkiye’den olmak üzere yaklaşık iki bin katılımcı ile kapılarını yeniden açıyor. Dünyanın en büyük ve en kapsamlı ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil, 3 senenin ardından sektör paydaşlarını ağırlamak üzere hazırlanıyor.
Pickhobi ile Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin
Pickhobi ile Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin
Çarpıcı, iddialı ve modern fotoğraflardan oluşan yaklaşık 500 eserlik seçkisiyle evinizin renk ve tasarımına uyumlu estetik bir dekorasyon bütünlüğü sağlayan Pickhobi, mimarlık firmaları ile ortak projeler yürüterek yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandırıyor.
Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği’nin (UTİB), genç ve yetenekli tasarımcıları tekstil sektörüne kazandırmak amacıyla 12 yıldır düzenlediği Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Master Class’ta ikinci elemeyi geçen 15 tasarımcı finale doğru ilerliyor.
Zorlu Tekstil ile Sonbahar Esintisi
Zorlu Tekstil ile Sonbahar Esintisi
Uluslararası çapta üne sahip markaları Taç ve Linens ile adından sıkça söz ettiren Zorlu Tekstil, her iki markası ile sunduğu yeni koleksiyonlarıyla yatak odalarınıza sonbahar esintisini getiriyor. Yılın en göz alıcı trendlerini yaşam alanlarına taşıyan Zorlu, %100 pamuk dokusuyla da sağlıklı bir uyku sunuyor.
Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar Edisyonu 2023'e Ertelendi
Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar Edisyonu 2023'e Ertelendi
Çin'deki mevcut pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar 2022 Edisyonu ertelendi. 15 – 17 Ağustos tarihleri arasında Şanghay'daki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde yapılması planlanan Sonbahar fuarı, yine aynı mekanda 2023'te gerçekleştirilecek.