Madame Coco ile Sonbaharın Turuncu Enerjisi Evinize Doluyor

> Madame Coco ile Sonbaharın Turuncu Enerjisi Evinize Doluyor
Renklerin bitmek bilmeyen enerjisi, içinizi ısıtacak detaylar ile yaşam alanlarınızda etkinliğini sürdürüyor. Pantone Color Institute tarafından bu yılın neşeyi yansıtan rengi, kabak turuncusu olarak açıklandı. Sonbaharın sıcaklığını içinizde hissettirecek kabak turuncusu renginde tasarlanan Madame Coco ürünlerini yaşam alanlarınızdan ayıramayacaksınız.
 
Yaz aylarının bitmek bilmeyen enerjisi,sonbaharda da devam ediyor.Madame Coco da bu enerjiden beslenerek renklerden aldığı ilham ile birbirinden güzel ve capcanlı ürünleri ziyaretçileriyle buluşturuyor.Bu yılın nabzını tutacak renklerden birisi de kabak turuncusu. Kabak turuncusu renginden ilham alınarak tasarlanan Madame Coco ürünleri, bu sonbaharda tüm yaşam alanlarınızı renklendirmek için hazır.
 
Yaz enerjisini sonbahar mevsimine taşıyın
Her yıl Ekim ayının son haftası kutlanan ve bal kabağı ile özdeşleşen Cadılar Bayramı’nın da yaklaşmasıyla birlikte, kabak turuncusu rengi çok daha popüler hale geldi. Kehribar kahverengi alt tonları ile kabak turuncusu rengi, Cadılar Bayramı ruhu ile birleşerek evlerinize sonbaharın ruhunu getiriyor. Toprağın enerjisinden ilham alan bu sıcacık renk, evinizin her köşesinde yerini almaya hazır. Canlı tonlari le sıcaklığın iç içe geçtiği Madame Coco SobreJ akarlı Banyo Havlusu, Répertoire Çubuklu Oda Parfümü ve Répertoire Ambre Kokulu Çıra Fitilli Bardak Mumturuncunun enerjisini evlerinize yansıtıyor.
 
Toprak enerjisi ile yeniden doğmuş gibi uyanın

Günlük rutini devam ettirirken bize enerji veren en önemli kaynaklardan biri de uyku saatleri. Yeniden doğmuş gibi uyanılan sabahlar mümkün olsun diye Madame Coco, yatak odası takımlarında kabak turuncusunun iyileştirici gücünü kullanıyor. Madame Coco’nun kabak turuncusu renginin ve toprağın enerjisiyle uykunun birleştirici gücünden ilham alarak tasarladığı Antonin Wellsoft Çift Kişilik Baskılı Battaniye, Luce Çift Kişilik Baskılı Ranforce Nevresim Takımı ve Sergent Wellsoft Emboss Çift Kişilik Battaniye ile enerjinizi gün boyu canlı tutmanıza yardımcı oluyor.
 
Mutfaktaki profesyonelliğiniz turuncu ışıklar saçsın
Herkes, kendi mutfağının şefidir. Sonbahar sebzelerinin çeşitliliği, yemek yapma tutkusu ile birleşince ortaya eşsiz tariflerle bezenmiş bir sonbahar şöleni çıkıyor. Madame Coco, 7 parçalı Titanium Professional Tencere seti, Paule French Press ve Fiori turuncu mutfak önlüğü ile mutfaklara sonbahar esintisinin yanı sıra turuncunun iç ısıtan sıcaklığını da getiriyor.

 

En çok okunan

DOMOTEX hosts pioneers of the Turkish carpet and floor coverings industry in Antalya
DOMOTEX hosts pioneers of the Turkish carpet and floor coverings industry in Antalya
Hosting Türkiye’s largest companies each year, DOMOTEX Turkey is the biggest meeting of the global carpet and floor covering industry in Türkiye and the Middle East. Anticipating great interest from international purchasing professionals, this year’s Exhibition will take place at ANFAŞ International Fair and Congress Centre between 10-13 July in Antalya, with the sector’s giants presenting innovative designs.
DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak
DOMOTEX Turkey halı ve zemin kaplamaları sektörü devlerini Antalya’da ağırlayacak
Global halı ve zemin kaplama sektörünün Türkiye ve Orta Doğu’daki en büyük buluşması olan DOMOTEX Turkey, düzenlendiği her yıl Türkiye’nin dev firmalarına ev sahipliği yapıyor. Antalya’da 10-13 Temmuz tarihleri arasında ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek fuara uluslararası satın alma profesyonellerinin yoğun ilgi göstermesi beklenirken, sektör devleri de yenilikçi tasarımlarıyla fuarda yerini almaya hazırlanıyor.
H&M Home 2023 Yeni Koleksiyonunu Sunar
H&M Home 2023 Yeni Koleksiyonunu Sunar
H&M Home, organik şekiller, uyumlu desenler ve soft renklerden oluşan yeni koleksiyonunu sunuyor. Vazolar, lambalar, ev tekstili ve daha fazlasını içeren koleksiyon, H&M Home ile alıcılarla buluşuyor.
İhracatçı Firmaların Yurt Dışında Fuara Katılırken Dikkat Etmesi Gerekenler
İhracatçı Firmaların Yurt Dışında Fuara Katılırken Dikkat Etmesi Gerekenler
İnovakademi Genel Müdürü Gökhan Erol, ihracat yapan firmaların katılacakları yurtdışı fuarlarda nasıl devlet desteği alınabileceğini ve Multiligo İş Geliştirme Direktörü Barış Yaşbala da dijital pazarlama ile fuara katılımın verimliliği nasıl arttıracağı ile ilgili bilgiler verdi.
Doğa Dostu Recycle Serisi
Doğa Dostu Recycle Serisi
Ev dekorasyonunu çevre dostu ürünlerle yenilemek isteyenlere özel Madame Coco’nun geri dönüştürülmüş iplikten üretilen Recycle serisi, yatak odalarında doğa dostu bir atmosfer oluşturuyor. Evlerinin havasını değiştirirken sürdürülebilir bir seçeneği tercih edenler, Recycle serisi ile buluşuyor.
Minimum Bütçe, Maksimum Tanıtım
Minimum Bütçe, Maksimum Tanıtım
Heimtextil, 286’sı Türkiye’den olmak üzere yaklaşık iki bin katılımcı ile kapılarını yeniden açıyor. Dünyanın en büyük ve en kapsamlı ev tekstili fuarı konumunda olan Heimtextil, 3 senenin ardından sektör paydaşlarını ağırlamak üzere hazırlanıyor.
Pickhobi ile Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin
Pickhobi ile Hayalinizdeki Dünyayı Yaşam Alanınızda Hissedin
Çarpıcı, iddialı ve modern fotoğraflardan oluşan yaklaşık 500 eserlik seçkisiyle evinizin renk ve tasarımına uyumlu estetik bir dekorasyon bütünlüğü sağlayan Pickhobi, mimarlık firmaları ile ortak projeler yürüterek yaşam alanlarına yeni bir soluk kazandırıyor.
Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği’nin (UTİB), genç ve yetenekli tasarımcıları tekstil sektörüne kazandırmak amacıyla 12 yıldır düzenlediği Türkiye Ev Tekstili Tasarım Yarışması Master Class’ta ikinci elemeyi geçen 15 tasarımcı finale doğru ilerliyor.
Zorlu Tekstil ile Sonbahar Esintisi
Zorlu Tekstil ile Sonbahar Esintisi
Uluslararası çapta üne sahip markaları Taç ve Linens ile adından sıkça söz ettiren Zorlu Tekstil, her iki markası ile sunduğu yeni koleksiyonlarıyla yatak odalarınıza sonbahar esintisini getiriyor. Yılın en göz alıcı trendlerini yaşam alanlarına taşıyan Zorlu, %100 pamuk dokusuyla da sağlıklı bir uyku sunuyor.
Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar Edisyonu 2023'e Ertelendi
Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar Edisyonu 2023'e Ertelendi
Çin'deki mevcut pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, Intertextile Shanghai Ev Tekstili Sonbahar 2022 Edisyonu ertelendi. 15 – 17 Ağustos tarihleri arasında Şanghay'daki Ulusal Sergi ve Kongre Merkezi'nde yapılması planlanan Sonbahar fuarı, yine aynı mekanda 2023'te gerçekleştirilecek.