Madame Coco’nun Kurumsal Satış Seçeneği ile İşletmelere Fransız Dokunuşu

> Madame Coco’nun Kurumsal Satış Seçeneği ile İşletmelere Fransız Dokunuşu
Madame Coco, mağazalarında ve online satış kanallarında sergilediği binlerce ürünü ile evlere kattığı Fransız şıklığını, kurumlara da sunuyor.  İşletmelerinde ev rahatlığı ve konforu sunmak veya çalışanlarına özel günlerde şık ve zarif hediyeler vermek isteyen şirketler için birbirinden güzel alternatifler Madame Coco’da.

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, Fransız esintili ürünleri ile evleri güzelleştirmenin yanı sıra dekorasyonuna şık dokunuşlar yapmak isteyen veya çalışanlarına zarif hediyelerle sürpriz yapmak isteyen kurumlar için de göz kamaştırıcı seçenekler sunuyor. Madame Coco’nun  her zevke uygun, zengin, özgün ve şık ürün gamı; ev tekstili, banyo, mutfak, sofra, cam, porselen, plastik ürünler, aydınlatma, kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini  kapsıyor ve işletmelere binlerce çeşit alternatif imkanı veriyor.

Ev rahatlığı sunan kurumsal ofisler ve işletmeler
2011 yılından bu yana Fransız esintili ürünleri ile ortamlara zarif, yalın, şık bir dokunuş yapan ve evlerde sıcacık bir atmosfer oluşturmaya yardımcı olan Madame Coco, işletmelerin de tercih ettiği markalar arasında yerini alıyor. Çalışanlarına ve müşterilerine samimi, rahat ve huzurlu bir ortam sunmayı isteyen işletmeler, Madame Coco’nun ev tekstili, dekorasyon, züccaciye ürünleri ile zarif ve şık alanlar oluşturuyor. Marka, kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda zengin ürün yelpazesinden doğru ürünleri en hızlı sürede ve en cazip fiyatlarla sunuyor.

Çalışanlar için de en güzel hediyeler Madame Coco’da
Mutlu çalışanın başarıyı getirdiğini bilen tüm işletmeler için Madame Coco, çalışanların yüzünü güldürecek hediye alternatifleri sunuyor. Böylece Madame Coco, yaygın satış ağı ve güçlü satış sonrası desteği ile çalışanlarına hediye vermek isteyen kurumların ilk tercihleri arasındaki yerini alıyor. Yılbaşı, bayramlar, evlilik, kıdem, anneler günü gibi özel günlerde veya kurum içerisinde motivasyonu artırmak, çalışanları ile duygusal bağı kuvvetlendirmek isteyen kurumlar için Madame Coco’nun birbirinden şık hediye paketleri ve hediye çekleri bulunuyor.  Çalışanlarına en güzel hediyeyi vermek isteyen kurumlar, özel indirimlerle alışveriş yapabilir, tüm kampanyalarda Madame Coco’nun kurumsal müşterisi olmanın ayrıcalıklarından faydalanabilir.
 

En çok okunan

UİB’den Temmuz Ayında 2,2 Milyar Dolarlık İhracat
UİB’den Temmuz Ayında 2,2 Milyar Dolarlık İhracat
Türkiye’nin Genel Sekreterlik bazında en fazla ihracat yapan ikinci birliği olan Uludağ İhracatçı Birlikleri’nin (UİB), Temmuz ayı ihracat rakamları açıklandı. Temmuz ayındaki ihracatı 2 milyar 157 milyon dolar olan UİB’in, geriye dönük 12 aylık dönemdeki ihracat tutarı ise 31 milyar 598 milyon dolar olarak gerçekleşti.
Ambalaj Tasarımında Yeni Trend: Sürdürülebilirlik
Ambalaj Tasarımında Yeni Trend: Sürdürülebilirlik
Global ölçekte mücadele edilen çevre ve iklim krizi, tüketicilerin çevreye duyarlı hale gelmesini sağlıyor. Yapılan araştırmalar, tüketicilerin ambalajlarda sürdürülebilirliğe giderek daha fazla önem verdiğini ve satın alma alışkanlıklarının da bu doğrultuda şekillendiğini gösteriyor. Tüketicilerin büyük çoğunluğu sürdürülebilir şekilde paketlenmiş ürünler için daha fazla ödemeye de istekli.
DENİB Temmuz Ayı İhracat Verileri
DENİB Temmuz Ayı İhracat Verileri
Temmuz ayı ihracat verileri Konya’da açıklandı. Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mustafa Gültepe ve ihracat ailesinin katılım sağladığı toplantıda DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu da yer aldı.
Dünyanın Ekonomisi Türkiye’de Konuşulacak
Dünyanın Ekonomisi Türkiye’de Konuşulacak
Türkiye'nin küresel pazarlarda etkin rol oynaması için çalışmalarını sürdüren Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Tüyap Fuarcılık Grubu iş birliği ile 2 -5 Kasım tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Türkiye’nin en kapsamlı karma ticaret fuarı MÜSİAD EXPO 2022’ye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 
Bella Maison’dan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Nevresim Takımları
Bella Maison’dan Yatak Odanızı Güzelleştirecek Nevresim Takımları
Her sezon farklı tasarımlara hayat veren Bella Maison, yeni sezon nevresim takımları ile yatak odalarının atmosferini değiştiriyor. Palmiyeleri, çiçekleri ve klasik çizgileri sevenler için tasarlanan Willow, Palm, Casablanca ve Santorini nevresim takımları, en güzel uykuların vazgeçilmezi oluyor.
Exports of 2.2 Billion Dollars from UİB in July
Exports of 2.2 Billion Dollars from UİB in July
The export figures of Uludag Exporters' Associations (UIB), the second largest exporting union of Turkey on the basis of the General Secretariat, were announced in July. UIB's exports in July amounted to $ 2 billion 157 million, and the amount of exports in the 12-month period in retrospect amounted to $ 31 billion 598 million.
A New Trend in Packaging Design: Sustainability
A New Trend in Packaging Design: Sustainability
The environmental and climate crisis, which is being fought on a global scale, is making consumers sensitive to the environment. Research shows that consumers are increasingly paying attention to sustainability in packaging, and their purchasing habits are also shaping in this direction. The vast majority of consumers are also willing to pay more for sustainably packaged products.
DENİB Export Data for July Has been Announced
DENİB Export Data for July Has been Announced
Export data for July were announced in Konya. Minister of Trade Dr. Mehmet Muş, President of the Turkish Exporters Assembly Mustafa Gültepe and DENIB President Hüseyin Memişoğlu also took part in the meeting, which was attended by the export family. Commenting on the export data, President Memişoğlu stated that  our country's export increased by 13.4% in July to 18.6 billion dollars, and the exports of Denizli announced by TIM were $331 million, an increase of 1.1 percent.  
The Economy of the World Will Be Discussed in Turkey
The Economy of the World Will Be Discussed in Turkey
Independent Industrialists and Businessmen's Association (MÜSİAD), which keeps pushing for Turkey to participate actively in international markets, is preparing to host MUSIAD EXPO 2022, Turkey's most comprehensive mixed trade fair, which will be held at Tüyap Istanbul Fair and Congress Center between 2 -5 November in cooperation with Tüyap Fairs Group. 
Bedding Sets from Bella Maison will Beautify Your Bedroom
Bedding Sets from Bella Maison will Beautify Your Bedroom
Bella Maison, which gives life to different designs every season, changes the atmosphere of bedrooms with duvet covers. Designed for those who love palms, flowers and classic lines, new season duvet covers are indispensable for the most beautiful sleep.